התאמת כיסא לשירותים ומקלחת לא מונגשים

מגבלות פיזיות עלולות להשפיע על כל התפקוד היום יומי של האדם, החל מהשאלה איך ניתן יהיה להגיע ליעד מסוים ועד השאלה איך מתקלחים. אפילו הליכה לשירותים עלולה להפוך להיות מאתגרת מאוד, אך החדשות הטובות הן שכמובן יש היום כלים רבים שיוכלו לסייע ולהפוך גם את חיי הנכים לנוחים פי כמה.

כיסא מתקפל לשירותים ולמקלחת

ראשית, כדאי לדעת שיש לא מעט מקרים שבהם כסא כזה יכול להוות פתרון מושלם, כמו לדוגמא:

1.    אדם שיש לו נכות קבועה 

2.    אדם שיש לו נכות זמנית 

3.    אדם קשיש שמתקשה בתנועה 

אומנם זה נכון שיש היום לא מעט מקומות שבהם השירותים מונגשים לנכים, כמו לדוגמא בבתי מלון, באולמות אירועים ובבית הפרטי שלכם. עם זאת, יש גם לא מעט מקומות שבהם השירותים אינם מונגשים ולכן כדאי יהיה לחשוב על רכישה של כיסא מתקפל מיוחד. בצורה כזאת תוכלו להיות הרבה יותר פעילים ולהגיע למקומות רבים כמו: לבית של חברים, לחופשה בבית מלון ועוד.

מה מיוחד בכיסא?

ראשית, כדאי לדעת שהכיסא יכול להתאים גם לשירותים וגם למקלחת, ושנית, בפועל מדובר על כיסא פשוט. הוא מוגבה ויש בו חור באמצע המושב. ניתן להניח אותו על אסלת השירותים או במקלחת, כך שהשימושים שלו יכולים להיות רבים ומגוונים. 

אם אתם מחפשים מקום איכותי שבו תוכלו לקנות כיסא כזה ואם אתם רוצים להיות בטוחים שהרכישה תהייה כמה שיותר איכותית וטובה, אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם. פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם בכל מה שקשור לנושא.