איך לתחזק קלנועית בצורה נכונה

אם גם אתם עומדים לרכוש בקרוב קלנועית ורוצים להיות בטוחים שתיהנו ממנה לאורך שנים, אתם צודקים. לא מדובר על כלי מאוד זול ולכן ברור מדוע אם אתם כבר עושים את המאמץ ואם אתם כבר קונים לעצמכם מכשיר כזה, תרצו ליהנות ממנו לאורך כמה שיותר זמן.

קראו עוד

קלנועית זוגית – לחשוב בשניים

בתחום הקלנועיות ניתן לראות שיש היום לא מעט אפשרויות, כך שברור מדוע אתם מתלבטים לגבי בחירת הקלנועית המתאימה לכם ביותר. תוכלו לבחור בין קלנועית ליחדי, מיני מתקפלת, מידי או אפילו כזו שמתאימה לשני אנשים, והאמת היא, שהקלנועית הזוגית בהחלט שווה בדיקה.

קראו עוד

על התמיכה של כסאות גלגלים

אנשים שאינם סובלים מנכות ואינם זקוקים לכיסא גלגלים עלולים לפספס לעיתים בבחירת הכיסא המושלם. לכן, אם אתם מחפשים היום כיסא שיוכל לשמש את ההורים, את הילד, את האח או כל אדם אחר שקרוב אליכם, ההמלצה שלנו היא לבדוק היטב מה אתם קונים.

קראו עוד

קלנועית זה לא רק פלא על גלגלים

כבר שנים רבות שאנחנו רגילים לראות את הכלים הממונעים השונים, כמו לדוגמא:

  • אופניים חשמליות 
  • קורקינטים חשמליים ועוד

עם זאת, חשוב לזכור שלפני כל אלה הייתה קיימת כבר מזה שנים הקלנועית, שכן היא הבסיס לפיתוח כל שאר כלי התחבורה השונים.

קראו עוד

כסאות גלגלים ממונעים

אם אתם מחפשים את פתרון התנועה הטוב ביותר עבור אדם נכה או עבור אדם שהתנועה קשה עליו בגלל סיבות שונות, אפשר להבין אתכם. לפעמים פתרון כזה יכול לשנות את חייו של האדם המוגבל בתנועתו ולכן כדאי יהיה להשקיעו למצוא את הפתרון המושלם לכל אחד. אופציה טובה שבשנים האחרונות הולכת ונהיית יותר ויותר פופולארית זו האפשרות של כיסאות גלגלים ממנועים, אז למה שלא תבדקו זאת לעומק?

קראו עוד