איך לתחזק קלנועית בצורה נכונה

אם גם אתם עומדים לרכוש בקרוב קלנועית ורוצים להיות בטוחים שתיהנו ממנה לאורך שנים, אתם צודקים. לא מדובר על כלי מאוד זול ולכן ברור מדוע אם אתם כבר עושים את המאמץ ואם אתם כבר קונים לעצמכם מכשיר כזה, תרצו ליהנות ממנו לאורך כמה שיותר זמן. הדבר הראשון שכדאי יהיה להקפיד עליו זה על קניית קלנועית איכותית, אמינה וכזאת שיוצרה על ידי החברה הטובה ביותר בשוק.

בנוסף לכך, רגע לפני שאתם רוכשים את הקלנועית החדשה כדאי יהיה לבדוק גם איפה אתם עומדים להחנות אותה בכל יום. אומנם זה נכון שהיתרון שלה זה שאפשר להיכנס איתה הביתה אך לא עבור כולם זה יכול להיות פרקטי. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק את הנושא הזה עוד לפני קניית הקלנועית.

תחזוקה בחיי היום יום

חשוב לדעת שאומנם אתם לא צריכים רישיון נהיגה כדי לנהוג על קלנועית אך החוק קובע שניתן לנהוג על כלי כזה רק מגיל 16 ומעלה. עם זאת, חשוב לדעת שיש מקרים חריגים שבהם ניתן יהיה לקבל אישור לנהיגה על קלנועית עוד לפני. מבחינת התחזוקה מומלץ לשים לב לכמה פרטים: 

  1. עריכת בדיקות לבלמים 
  2. בדיקת מנוע 
  3. בדיקת אבזור 
  4. התקנת כיסוי שיגן מפני הגם והרוח 
  5. התקנת מחזירי אור 

כל הפרטים האלה יוכלו להפוך את הנסיעה שלכם על הקלנועית להרבה יותר בטיחותית ונכונה כך שלא כדאי לזלזל בהם. אם אתם זקוקה לעזרה, ייעוץ או שאתם מחפשים את הקלנועית המושלמת עבורכם אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום כי אלנו בחברה תמצאו מגוון רחב של אפשרויות בתחום.