הסוגים הפופולאריים של הקלנועיות בארץ

ככל שעוברות השנים ניתן לראות עוד ועוד אנשים שעושים שימוש בקלנועית בהגיעם לגיל השלישי ואפשר להבין מדוע, שכן אין דבר נוח מזה. ראשית, לא צריך רישיון כדי לנהוג על קלנועית ושנית, קל מאוד לתפעל אותה. היא אומנם מוגבלת למהירות של 12 קמ"ש ולכן אי אפשר לעלות איתה על הכביש, אך מאוד נוח לנסוע בה וזה כלל לא מפתיע שאנשים רבים בוחרים לרכוש כלי כזה, מכל סיבה שלא תהייה. בישראל של ימינו יש מספר סוגים נפוצים של קלנועיות והם:

1.    הקלנועית הרגילה: הסוג הנפוץ ביותר, יכולה לשאת לרוב עד 250 קילוגרמים ומתאימה לעד שני אנשים. המנוע שלה הוא לרוב של 2 עד 3 כוחות סוס והיא מסוגלת להגיע למרחק של עד 60 ק"מ בנסיעה אחת רצופה. מדובר על קלנועית ששוקלת לא מעט ולא ניתן לקפל אותה ומבחינת המהירות מדובר על מהירות מקסימאלית של 12 קמ"ש. 

2.    קלנועית לאדם יחיד: מיועדת לאדם אחד, מסוגלת לשאת לרוב עד 150 קילוגרמים, בעלת מנוע יחסית קטן של 0.6 כוחות סוס והיא יכולה להגיע למרחק של עד 30 ק"מ בנסיעה אחת. המהירות המקסימאלית של קלנועית כזאת היא לרוב 8 קמ"ש בלבד. 

3.    כיסא ממונע: מיועד לאדם אחד ויכול גם הוא להגיע למרחק של עד 30 ק"מ במהירות של 6 קמ"ש בלבד. במקרה של הכיסא בהחלט ניתן לקפל אותו מה שהופך אותו לנוח ולמאוד יעיל. 

תוהים באיזו אופציה לבחור? רוצים להתייעץ עם המומחים? אם כך, אנחנו הכתובת הנכונה עבורכם ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. אצלנו תמצאו מגוון רחב של אפשרויות ואנשי צוות מקצועיים שיוכלו לסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לגבי הכלי הממונע שאתם רוצים לרכוש.